Klassifikaatorid

Notaribüroo klassifikaatorid:

Notaribüroo klassifikaatorid on mõeldud selleks, et igas büroos, kuhu mõni konkreetne asendaja (või ka mõni muu töötaja) läheb, oleks võimalik talle teha kasutajakonoto, mis oleks seotud ainult selle konkreetse bürooga.

Kuna kasutajakontod peavad olema E-notari süsteemis unikaalsed, siis soovitame kasutada kasutajanime lõpus meie poolt kehtestatud klassifikaatoreid. Klassifikaatorid on järjestatud linna nime, büroo suuruse ja siis aadressi järgi.

Kui näiteks teha asendajale Jaan Tõukeratas, kes asendab Rävala pst 3/ Kuke tn 2 5. korruse büroos, E-notarisse konto, siis tema kasutajanimi peab olema kujul “jaan.jalgratas.tal01”.

Eha Naudi Haapsalu Posti tn 26 90504
hap01
Marika Kiiver Haapsalu Posti tn 41 90507
hap02
Kaja Tenisson Jõgeva Suur tn 18A 48306 II korrus
jõg02
Oksana Bauer Jõhvi Jaama tn 14 41533
jõh01
Tiit Juse Jõhvi Keskväljak 1A 41531
jõh02
Andrei Lõssenko Jõhvi Rakvere tn 5A 41531
jõh03
Ülle Mesi Jõhvi Tartu mnt 2 41536
jõh04
Kristel Jänese Jõhvi Aadress
jõh05
Anne Heinsaar Kuressaare Lossi tn 4A 93816
kur01
Marika Leis Kuressaare Tallinna tn 16 93813
kur03
Gerda Pitk Kuressaare Lossi tn 6 93816
kur04
Maira Kattel Kärdla Põllu tn 17 92414
kär01
Sergei Nikonov Narva Kerese tn 5 20309
nar01
Tatjana Boitsova Narva Puskini tn 17-13 20309
nar02
Albina Birjukova Narva Puskini tn 19-26, 20309
nar03
Anna Rästa Otepää Lipuväljak 13 67405
ote01
Anu Nool Paide Tallinna tn 18 72711
pai01
Ene Nuka Paide Tallinna tn 18 72711
pai02
Ere Kürsa Põlva Kesk tn 6 63308
põl01
Marje Jürioja; Kristi Kivimägi; Kaia Krüger Pärnu Ringi tn 4 80011
pär01
Lagle Lindre Pärnu Munga tn 2 80010
pär02
Irina Luih Pärnu Rüütli 40A
pär03
Anne Kaldvee Pärnu Uus tn 1 80010
pär04
Anu Raid Pärnu Aida 5 80010
pär05
Katre Pustak Rakvere Laada tn 27 44310
rak01
Irma Rahnu Rakvere Lai tn 14 44308
rak02
Marika Saaver Rakvere Turu pl 2 44308
rak03
Toomas Saaver Rakvere Laada 37, 44310
rak04
Raul Joamets Rapla Tallinna mnt 12 79513
rap01
Kille Piibur Rapla Tallinna mnt 14 79513
rap02
Kaire Salomon Räpina Kastani tn 32 64506
räp01
Irina Kritsuk Sillamäe Kesk tn 19 40231
sil01
Aivar Mesikäpp; Tarvo Puri; Merle Saar-Johanson; Gunnar Savisaar; Tiit Sepp; Rainis Int Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2 10143 V korrus
tal01
Triin Sild, Heleriin Kulla, Laura Sõmer Tallinn Kreutzwaldi tn 12
tal02
Reeli Eelmets; Kirsty Laidvee; Alla Sevtšuk Tallinn Liivalaia tn 14 10118
tal03
Ülle Anmann; Triin Lekk; Egle Uri Tallinn Roosikrantsi tn 11 10119
tal04
Ants Ainson; Maive Ottas; Sirje Velsberg Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8 10145 IV korrus
tal05
Robert Kimmel; Evelyn Roots; Margus Veskimäe Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2 10143 III korrus
tal06
Priidu Pärna; Lee Jäetma; Maarika Pihlak Tallinn Rävala pst 8 (IX korrus)
tal07
Annika Kuimet; Kadri Pappel; Mari-Liis Parmas Tallinn Tartu mnt 10/ Pääsukese tn 2 10145 III korrus
tal08
Liia Aigro; Piret Press; Anneli Alekand Tallinn Tartu mnt 2 10145
tal09
Kristel Akerman; Kaata Kartau Tallinn Ahtri tn 10A 10151
tal10
Liivi Laos; Tea Türnpuu Tallinn Maakri tn 19/21 10145
tal11
Anne Saaber, Aigi Kivioja Tallinn Maakri tn 23A 10145 X korrus
tal12
Kätlin Aun-Janisk; Erki Põdra Tallinn Pärnu mnt 10 IV korrus 10148
tal13
Sirje Rõõm; Lia Martens Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8 10145 III korrus
tal14
Marika Rei; Ragne Tehver Tallinn Tatari tn 8/ Sakala tn 22 10141
tal15
Heli Mõttus Tallinn Estonia pst 15 10141
tal16
Sirje Orman Tallinn Kentmanni tn 18 10116
tal18
Evi Paberit Tallinn Kreutzwaldi tn 24/ Tartu mnt 43 10115
tal19
Mare Miller Tallinn Narva mnt 13 10151
tal20
Jaan Hargi Tallinn Roosikrantsi tn 2 10119 VII korrus
tal21
Ülle-Riin Raja; Liina Vaidla Tallinn Narva mnt 5 10117 (Foorumi Ärikeskuse III korrus)
tal22
Tiina Tomberg Tartu Soola tn 8 51014 V korrus (Emajõe Ärikeskus)
tar01
Kairi Aarik; Edgar Grünberg; Andres Ott; Andrus Ruul Tartu Vallikraavi tn 2 51014
tar02
Aune Harujõe Tartu Aleksandri tn 9 51004
tar03
Anne Priks-Toom Tartu Kalevi tn 9 51010
tar04
Karin Jõks Tartu Kompanii tn 1C 51004
tar05
Kersti Pruunsild Tartu Ülikooli tn 4 51003
tar07
Mati Allik Tartu Ülikooli tn 4-6 51003
tar08
Anne Kuill Tartu Ülikooli tn 6 51003
tar09
Paavo Uibopuu Tartu Soola tn 8 51014 V korrus (Emajõe Ärikeskus) tar11
Katri Kutsar Valga Lai tn 3 68203
val01
Virgi Ojap Viljandi Kauba tn 8 71020
vil01
Kersti Kulla Viljandi Posti tn 17 71020
vil02
Vivian Agu Viljandi Tallinna tn 8 71011
vil03
Rita Dimitrijev Viljandi Tartu 3 71004
vil04
Laine Kaup Võru Tartu tn 25 65608
võr01
Inga Anipai Võru Vabaduse pst 17A 65609
võr02

Värsked postitused